امروز 20 آذر 1402

پیام تبریک دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای انباج در روز معلم

(12 اردیبهشت 1402 - 14:26:13) پیام تبریک دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای انباج در روز معلم
به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی روستای انباج ؛ به مناسبت گرامیداشت مقام معلم دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای انباج روز معلم را به فرهنگیان وایثارگران عرصه فرهنگ تبریک گفتتند.

به مناسبت گرامیداشت مقام معلم دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای انباج  روز معلم را به فرهنگیان وایثارگران عرصه فرهنگ تبریک گفتتند


 در این پیام آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


بی تردید، تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است و چه بهانه ای نیکوتر از سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، برای بزرگداشت مرتبت والای معلم تا مقام رفیع معلمین را ارج نهیم و قدردان و سپاسگذار این میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت باشیم.


تقدیر از معلم، تقدیر از جایگاه بلند دانش و اندیشه است که محصول آن خردورزی و آموزه‌های اخلاقی است و راه رسیدن به آن از میان دستان معلمان که دلسوز و عاشق هستند می‌گذرد. نتیجه زحمات معلمان پیشرفت جامعه است و به همین خاطر هیچ‌ مقامی بالاتر از مقام معلم نیست.


ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم فرهیخته استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، فرارسیدن روز معلم را به همه اساتید، معلمین و تلاش گران صبور، متعهد و سخت کوش عرصه فرزانگی و دانایی تبریک و تهنیت عرض میکنیم و برای این عزیزان و خانواده‌های‌شان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون  را داریم.